09.09 - 09.12
Słupsk

Kurs dla klas 1-3 – piątki – godz. 14:30-15:30 – Słupsk

Zobacz Rejestracja zamknięta
09.09 - 09.12
Słupsk

Kurs dla klas 1-3 – piątki – godz. 15:45-16:45 – Słupsk

Zobacz Rejestracja zamknięta
09.09 - 09.12
Słupsk

Kurs dla klas 1-3 – piątki – godz. 17:00-18:00 – Słupsk

Zobacz Rejestracja zamknięta
12.09 - 21.11
Nowa Sól

Kurs dla klas 1-3 – poniedziałki – godz. 14:30-15:30 – Nowa Sól

Zobacz Rejestracja zamknięta
12.09 - 21.11
Nowa Sól

Kurs dla klas 4-5 – poniedziałki – godz. 15:45-16:45 – Nowa Sól

Zobacz Rejestracja zamknięta
12.09 - 21.11
Wyszków

Kurs dla klas 1-3 – poniedziałki – godz. 14:00-15:00 – Wyszków – grupa pierwsza

Zobacz Rejestracja zamknięta
12.09 - 21.11
Wyszków

Kurs dla klas 1-3 – poniedziałki – godz. 14:00-15:00 – Wyszków – grupa druga

12.09 - 21.11
Gryfino

Kurs dla klas 1-3 – poniedziałki – godz. 17:30-18:30 – Gryfino

Zobacz Rejestracja zamknięta
12.09 - 21.11
Gryfino

Kurs dla klas 1-3 – poniedziałki – godz. 16:15-17:15 – Gryfino

Zobacz Rejestracja zamknięta
13.09 - 22.11
Chełm

Kurs dla klas 1-3 – wtorki – godz. 15:00-16:00 – Chełm

Zobacz Rejestracja zamknięta
13.09 - 22.11
Chełm

Kurs dla klas 1-3 – wtorki – godz. 16:15-17:15 – Chełm

Zobacz Rejestracja zamknięta
13.09 - 22.11
Stalowa Wola

Kurs dla klas 4-5 – wtorki – godz. 17:30-18:30 – Stalowa Wola

Zobacz Rejestracja zamknięta
14.09 - 16.11
Nowa Sól

Kurs dla klas 4-5 – środy – godz. 15:45-16:45 – Nowa Sól

Zobacz Rejestracja zamknięta
14.09 - 16.11
Luboń

Kurs dla klas 1-3 – środy – godz. 15:30-16:30 – Luboń

Zobacz Rejestracja zamknięta
14.09 - 16.11
Luboń

Kurs dla klas 1-3 – środy – godz. 16:45-17:45 – Luboń

Zobacz Rejestracja zamknięta
14.09 - 16.12
Luboń

Kurs dla klas 4-5 – środy – godz. 18:00-19:00 – Luboń

Zobacz Rejestracja zamknięta
15.09 - 17.11
Stalowa Wola

Kurs dla klas 1-3 – czwartki – godz. 16:15-17:15 – Stalowa Wola

Zobacz Rejestracja zamknięta
16.09 - 02.12
Grajewo

Kurs dla klas 1-3 – piątek – godz. 15:00-16:00 – Grajewo

Zobacz Rejestracja zamknięta
16.09 - 02.12
Grajewo

Kurs dla klas 1-3 – piątek – godz. 16:15-17:15 – Grajewo

Zobacz Rejestracja zamknięta
16.09 - 25.11
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 1-3 – piątki – godz. 16:30-17:30 – Nakło nad Notecią

16.09 - 25.11
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 4-5 – piątki – godz. 17:45-18:45 – Nakło nad Notecią

16.09 - 25.11
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 6-8 – piątki – godz. 16:30-18:00 – Nakło nad Notecią

16.09 - 25.11
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 6-8 – piątki – godz. 18:15-19:45 – Nakło nad Notecią

17.09 - 18.02
Działdowo

Kurs dla klas 1-3 – soboty – godz. 09:30-10:30 – Działdowo

Zobacz Rejestracja zamknięta
17.09 - 17.06
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 1-3 – soboty – godz. 09:00-10:00 – Nakło nad Notecią

17.09 - 17.06
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 1-3 – soboty – godz. 10:15-11:15- Nakło nad Notecią

17.09 - 17.06
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 1-3 – soboty – godz. 11:30-12:30 – Nakło nad Notecią

17.09 - 17.06
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 4-5 – soboty – godz. 12:45-13:45 – Nakło nad Notecią

17.09 - 17.06
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 4-5 – soboty – godz. 10:15-11:15 – Nakło nad Notecią

17.09 - 17.06
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 4-5 – soboty – godz. 09:00-10:00 – Nakło nad Notecią

17.09 - 17.06
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 6-8 – soboty – godz. 11:30-13:00 – Nakło nad Notecią

17.09 - 17.06
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 6-8 – soboty – godz. 13:15-14:45 – Nakło nad Notecią

17.09 - 17.06
Nakło nad Notecią

Kurs dla klas 1-3 – soboty – godz. 14:00-15:00 – Nakło nad Notecią

19.09 - 28.11
Namysłów

Kurs dla klas 1-3 – poniedziałki – godz. 15:00-16:00- Namysłów

Zobacz Rejestracja zamknięta
24.09 - 11.02
Oleśnica

Kurs dla klas 1-3 – soboty – godz. 09:00-10:00 – Oleśnica

Zobacz Rejestracja zamknięta
24.09 - 11.02
Oleśnica

Kurs dla klas 1-3 – soboty – godz. 10:15-11:15 – Oleśnica

Zobacz Rejestracja zamknięta
24.09 - 11.02
Oleśnica

Kurs dla klas 1-3 – soboty – godz. 11:30-12:30 – Oleśnica

Zobacz Rejestracja zamknięta
26.09 - 19.12
Żywiec

Kurs dla klas 6-8 – poniedziałki – godz. 16:00-17:30 – Żywiec – grupa pierwsza

26.09 - 19.12
Żywiec

Kurs dla klas 6-8 – poniedziałki – godz. 16:00-17:30 – Żywiec – grupa druga

30.09 - 09.12
Busko-Zdrój

Kurs dla klas 1-3 – piątki – godz. 14:00-15:00 – Busko-Zdrój

Zobacz Rejestracja zamknięta
30.09 - 09.12
Busko-Zdrój

Kurs dla klas 4-5 – piątki – godz. 15:15-16:15 – Busko-Zdrój

Zobacz Rejestracja zamknięta