Ferie zimowe w Klubie Młodego Programisty – zajęcia online

Opublikowano: 02.01.2023

Już 16 stycznia ruszają ferie zimowe w pierwszych województwach. Od początku ferii dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z wyjątkowej oferty zajęć wprowadzających w świat kodowania i programowania. Kursy prowadzimy online – dla wszystkich zainteresowanych. Wszystko to w Klubie Młodego Programisty.

Jak dobrze wykorzystać czas podczas ferii zimowych?

Zapraszamy do Klubu Młodego Programisty online, gdzie dzieci i młodzież pod okiem doświadczonych trenerów będą miały okazję do rozwijania kompetencji przyszłości. Jak przystało na okres ferii będzie dużo działania i nauki poprzez zabawę. Młodzi uczestnicy kursów będą mogli uczyć się nie tylko programowania, ale także krytycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów.

Dla kogo prowadzimy zajęcia

Zajęcia online prowadzimy dla 8 grup wiekowych uczniów. Oferujemy dedykowane kursy dla uczniów z każdej klasy szkoły podstawowej (od 1 do 8 klasy). Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów w związku z udziałem w zajęciach.

Co dla Was przygotowaliśmy

Pojedynczy kurs obejmuje 5 spotkań online (jedno spotkanie w tygodniu). Zawsze będą to godziny popołudniowe. Kursy będziemy prowadzić od 16 stycznia do 24 lutego. Linki do rejestracji dostępne są poniżej:

Kurs dla klas 1 -> Rejestracja

Kurs dla klas 2 -> Rejestracja

Kurs dla klas 3 -> Rejestracja

Kurs dla klas 4 -> Rejestracja

Kurs dla klas 5 -> Rejestracja

Kurs dla klas 6 -> Rejestracja

Kurs dla klas 7 -> Rejestracja

Kurs dla klas 8 – > Rejestracja 

O Klubach Młodego Programisty

Kluby to część projektu „Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechnienia korzyści z wykorzystaniem technologii cyfrowych”. Projekt jest realizowany przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów wspólnie z Państwowym Instytutem Badawczym NASK. Dzięki Klubom promujemy naukę programowania wśród dzieci.

Bezpłatne warsztaty odbywają się w 16 miastach: Busko Zdroju, Chełmie, Działdowie, Gryfinie, Grajewo, Luboniu, Nakle nad Notecią, Namysłowie, Nowej Soli, Oleśnicy, Sieradzu, Skawinie, Słupsku, Stalowej Woli, Wyszkowie, Żywcu. Prowadzimy także zajęcia online – dostępne dla dzieci i młodzieży z całej Polski.

Do zobaczenia na zajęciach Klubu Młodego Programisty!