Start rekrutacji na wakacyjne kursy programowania w Klubach Młodego Programisty!

Opublikowano: 27.06.2022

Uwaga! Pierwsze warsztaty wakacyjne w Klubach Młodego Programisty startują już na początku lipca. Przez całe wakacje dzieci i młodzież w wybranych 16 miastach będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty zajęć wprowadzających w świat kodowania i programowania. Zapisy ruszają już 28 czerwca o godz. 11.00.

Zapraszamy na bezpłatne kursy wakacyjne z kodowania i programowania dla dzieci i młodzieży. Kursy już niebawem wystartują w 16 Klubach Młodego Programisty w całej Polsce.

Zapisy ruszają 28 czerwca o godz. 11.00 na stronie internetowej www.klubmlodegoprogramisty.pl. Wtedy na stronie zostanie uruchomiony formularz online, poprzez który będzie można zapisać dziecko na wakacyjne zajęcia stacjonarne. Ważne! Decyduje kolejność zgłoszeń.

O Klubach Młodego Programisty

Kluby Młodego Programisty to inicjatywa realizowana przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów (Cyfryzacja KPRM) w partnerstwie z Państwowym Instytutem Badawczym NASK. Celem Klubów jest promocja nauki logicznego myślenia, kodowana i programowania wśród uczniów i uczennic szkół podstawowych, a także zachęcanie rodziców do rozwijania tych kompetencji u swoich dzieci.

Kursy wakacyjne

Jak dobrze wykorzystać wakacje? Zapraszamy do Klubów Młodego Programisty, gdzie dzieci i młodzież pod okiem doświadczonych trenerów i trenerek będą miały okazję do rozwijania kompetencji przyszłości. Jak przystało na okres wakacyjny będzie dużo działania i nauki poprzez zabawę. Pracując z komputerami, robotami, płytkami mechatronicznymi, ale też korzystając z narzędzi offline dzieci i młodzież będą uczyć się nie tylko programowania, ale także: krytycznego myślenia, współpracy i kreatywnego rozwiązywania problemów.

Szczegółowy harmonogram zajęć wraz z możliwością zapisów udostępnimy 28 czerwca od godz. 11.00 na stronie: www.klubmlodegoprogramisty.pl  Zachęcamy również do śledzenia strony internetowej oraz strony na Facebooku, znajdą tam Państwo najaktualniejsze informacje: https://www.facebook.com/KlubMlodegoProgramistyPl